Pazartesi , Şubat 19 2018
Anasayfa / Bahçeşehir Kırmadan Su Kaçağı Bulma – 0212 6740464

Bahçeşehir Kırmadan Su Kaçağı Bulma – 0212 6740464

Tarihi güzellikleri dolu Mega şehir istanbul un en dikkat çekici özelliklerinden biri eski yapısal mimari ve binalarıdır. Bahçeşehir istanbulun en eski ve tarihsel ilçesidir.Bahçeşehir ilçemiz de bulunan binalar eski oldukları için tesisat mekanizmaları da aşınmış ve eskidir. Zamanla kullanılan su tesisat sistemleri daha da aşınarak borularda su kaçakları meydana gelmesine neden olmaktadır. Bahçeşehir Kırmadan Su Kaçağı Bulma ekiplerimiz sizlere bu su kaçakları ile mücadelenizde son teknoloji ekipmanları ile hizmet vermektedir.

Bahçeşehir Kırmadan Su Kaçağı Bulma – 0212 6740464

Bahçeşehir Kırmadan Su Kaçağı Bulma
Bahçeşehir Kırmadan Su Kaçağı Bulma

Su kaçağı tespiti sadece en bilindik hali ile temiz sulardaki problemlere yönelik değildir. Biz atık sistemi dahil ne kadar tesisat varsa hepsi bir arada analiz yapabilecek donanıma sahibiz. Nasıl bataryadan akan sulardaki değişimleri bar basıncı sadece radyo frekans sistemi yani etrafta kırılma oluşturmadan cihaz sinyalleri ile oluşturuyorsak, tek farkı olan sıcak sulara ilişkin analizleri de yine uzaktan (yaklaşık yarım ve 1 metre duvar uzaklığından) termal kameralar ile sorunları bulabiliyoruz. Binalar ne kadar yaşlanmış olsa da belki 100 metreden fazla tesisat borusu evlerinizde yer alsa da oluşan sızıntılardan küçük bir belirti bulsak bile inanın onları takip ederek hemen sonuçlara ulaşabiliyoruz.

Kırmadan Su Kaçağı Bulma Bahçeşehir Eğer akustik dinleme cihazları ile elde edilen veriler yeteli olmaz ise o zaman daha net verilerin kesin olarak elde edileceği kameralı cihazlar devreye girmektedir. Bu cihazlar ile sadece su kaçağının yer tespit edilmekle kalmıyor aynı zamanda kaçağın boyutunun da ne kadarlık hasarda olduğu da tespit edilebilmektedir.

İşte tüm faktörleri bildiğimiz için Bahçeşehir Kırmadan Su Kaçağı Bulma ekibi olarak son teknolojik su kaçağı bulma ve tıkanıklık açma ekipmanlarını bünyemize katarak siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunduk. Su kaçağı bulma robotlarımız su kaçağını en gürültülü ortamlarda bile dinleyerek yerini tespit etmemizi sağlamaktır. Bunun sayesinde su kaçağı bulunan alanda sadece birkaç fayansı yerinden çıkararak işlem yapabilmemize olanak sağlamaktadır.

Kış aylarında ideal bir ısıda ısınmak ve konforlu bir ortamda yaşamak istiyorsanız kalorifer peteklerini mevsim başında temizletmelisiniz. Peteklerin düzenli bakımı ve temizliği yapılmazsa verimli ısınma sağlanamaz. Ama bunun yanında yüksek faturalarla karşılaşırsınız. Petek temizliğini profesyonel firmalara yaptırmak da en doğrusu olacaktır. Tesisat Ekibi firmamız petek temizliği konusunda her zaman sizin yanınızdadır. Firmamız su tesisatı, kalorifer tesisatı, kombi kurulumu, bakımı ve tamiri alanlarında hizmet veriyor. Su kaçağı bulma, tıkanıklık tespiti ve tıkanıklık açma, kalorifer Bahçeşehir petek temizliği, kombi, radyatör bakımı gibi tüm tesisat işlerini en yeni teknolojik cihazlarla yapıyoruz. Tesisat ekibimiz deneyimli ve cihazların kullanılması konusunda eğitimler almış kişilerden oluşuyor.

Bahçeşehir Su Kaçağı Bulma  Yılların deneyimine sahip profesyonel ekiplerimiz su kaçağı tespiti ve tamiri, tuvalet ve lavabo tıkanıklığı açma, petek temizliği gibi hizmetlerimizde yeni nesil sistemler kullanarak ev ve iş yerinizi inşaat alanına dönüştürmeden probleme akılcı çözümler sunmaktadır.Bahçeşehir Su Kaçağı Bulma ailesi bizlere ulaşabileceğiniz telefon numaramız 0212 6740464

About

diğer içeriklere de göz atın

sancaktepe-su-kacagi-bulma

Sancaktepe kombi su kaçağı bulma Su Kaçağı

Sancaktepe kombi su kaçağı bulma Sancaktepe kombi su kaçağı tespiti Sancaktepe kombi su kaçağı onarım

Bir Cevap Yazın