Pazartesi , Şubat 19 2018
Anasayfa / Ataköy su kaçağı bulma

Ataköy su kaçağı bulma

Ataköy su kaçağı bulma hizmeti veren tesisat ekibi su kaçağı tespit konusunu hızlı ve etkili bir şekilde anında çözmektedir.

Ataköy ve çevresinde su kaçağı tespiti ve tamiri, tıkanıklık tespiti, tıkanıklık açma, lavabo, küvet tıkanıklığı açma gibi tesisat işlerini teknolojik cihazlarla yapan firmamız bu sorunları yaşayanların en güvendikleri adrestir. Yıllardır yaptığımız garantili tesisat işleriyle bu güveni sağladık ve sektörün en güçlü firmalarından biri haline geldik. Su kaçağı tespiti tesisat ustalarının en çok zorlandıkları işlerden biridir. Duvar altında kalan tesisat boruları gözle görülmez ve kaçak noktası duvar kırılmadan tespit edilemez. Yıllardır kaçak tespiti bu yöntemle yapıldı. Ama Ataköy su kaçağı tespit firmamız son yıllarda teknolojik cihazlar kullanmaya başlayarak eski yöntemlerin zararlarından müşterilerini kurtardı.

Ataköy su kaçağı bulma

ataköy su kaçağı bulma

Teknolojiyle uyumlu çalışmanın öncülerinden olan firmamız böylece müşteri memnuniyeti sağladı ve en çok tercih edilen firma haline geldi. Evde ya da iş yerinde su kaçağı olduğunu anlamak da çok kolay olmuyor. Çünkü kaçak belirtileri hemen ortaya çıkmıyor. Ancak banyo, mutfak gibi alanlarda duvarlar nemlenmeye, sararmaya başladığında, fayans ve parkelerde kabarmalar olduğunda su kaçağından şüphe ediliyor. Bu arada su faturaları da yüksek gelmeye başlıyor.

Bu belirtiler ortaya çıktığında hemen bir tesisatçıya başvurulmalıdır. Ataköy su kaçağı bulma ve tamiri için profesyonel hizmet veren firmamız sizin için en doğru adres olacaktır. Öncelikle firmamız size servis hizmeti bekleme sıkıntısı yaşatmayacak, bize başvurduğunuz aynı gün içinde tesisat ekibini adresinize gönderecektir. Deneyimli elemanlardan oluşan tesisat ekibimiz ses dinleme cihazı veya kameralı robot cihazla boruları inceleyecek ve kaçak noktasını tam olarak tespit edecektir. Görüntü veya ses dinleyerek yapılan tespit çalışmasında duvar ve fayansların kırılmasına gerek kalmayacaktır.

Bazı firmalar su kaçak noktasını bulduktan sonra tamirine karışmazlar. Siz tamir için başka bir usta bulmak zorunda kalırsınız. Ancak Ataköy su kaçağı tespit ekibimiz hem kaçak tespiti yapmakta hem de tamirini yapmaktadır. Bu nedenle su kaçağı sorunu yaşadığınızda bir firmaya başvurmadan önce firmaların hangi yöntemle çalıştığını araştırmalısınız. Bunun için referanslarını öğrenebilirsiniz. Firmaların fiyatlarını da önceden öğrenmenizde yarar vardır. Çok farklı fiyatlarla karşılaşacaksınız. Firmamızın su kaçağı tespit fiyatları standarttır ancak tamir sırasında sorunun niteliğine göre farklı fiyatlar ortaya çıkabilir.

Bir Cevap Yazın