Pazartesi , Şubat 19 2018
Anasayfa / Adalar Su Kaçağı Bulma – 0216 5611995

Adalar Su Kaçağı Bulma – 0216 5611995

Adalar su kaçağı bulma evimizde veya is yerimizde su kaçağını tespit etme zor olsa da imkansız değildir. Bunun için  bir firmaya başvurmadan önce birkaç test yapabilirsiniz. İlk dikkat etmeniz gereken son aylarda gelen su faturaları olacaktır. Normalin üzerinde bir tutar geliyorsa su kaçağı var demektir.

Evinizdeki tüm muslukları kapatın ve sayacın göstergelerini takip eden. Sayaç Çubuk dönmeye devam ediyorsa su kaçağı olduğu kesindir. Hatta vanayı dikkatli dinlerseniz su sesini de duyarsınız. Böyle bir durumda sorunu kendi yöntemlerimiz veya eski usul tesisatçılar ile çözmek sizlere daha buyuk sorunların oluşmasına neden olabilir. Adalar su kaçağı bulma tesisat ekibi artık eski usul yöntemler kullanan ve teknolojik yenilikleri takip etmeyen tesisat ustaları su kaçağını arızayı tespit etmek için evimizde yada is yerimizde duvarları kırarak kaçağı tespit etmeye çalışırlar bu yöntem sizlere pahalı gurultulu ve uzun bir zaman kaybı sağlamaktır.

Adalar Su Kaçağı Bulma  – 0216 5611995

Adalar su kaçağı bulma Eğer akustik dinleme cihazları ile elde edilen veriler yeteli olmaz ise o zaman daha net verilerin kesin olarak elde edileceği kameralı cihazlar devreye girmektedir. Bu cihazlar ile sadece su kaçağının yer tespit edilmekle kalmıyor aynı zamanda kaçağın boyutunun da ne kadarlık hasarda olduğu da tespit edilebilmektedir.

Adalar Su Kaçağı Bulma
Adalar Su Kaçağı Bulma

İşte tüm faktörleri bildiğimiz için Adalar su kaçağı bulma ekibi olarak son teknolojik su kaçağı bulma ve tıkanıklık açma ekipmanlarını bünyemize katarak siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunduk. Su kaçağı bulma robotlarımız su kaçağını en gürültülü ortamlarda bile dinleyerek yerini tespit etmemizi sağlamaktır. Bunun sayesinde su kaçağı bulunan alanda sadece birkaç fayansı yerinden çıkararak işlem yapabilmemize olanak sağlamaktadır.

Kış aylarında ideal bir ısıda ısınmak ve konforlu bir ortamda yaşamak istiyorsanız kalorifer peteklerini mevsim başında temizletmelisiniz. Peteklerin düzenli bakımı ve temizliği yapılmazsa verimli ısınma sağlanamaz. Ama bunun yanında yüksek faturalarla karşılaşırsınız. Petek temizliğini profesyonel firmalara yaptırmak da en doğrusu olacaktır. Adalar suTesisatçısı firmamız petek temizliği konusunda her zaman sizin yanınızdadır. Firmamız su tesisatı, kalorifer tesisatı, kombi kurulumu, bakımı ve tamiri alanlarında hizmet veriyor. Su kaçağı bulma, tıkanıklık tespiti ve tıkanıklık açma, kalorifer Adalar petek temizliği, kombi, radyatör bakımı gibi tüm tesisat işlerini en yeni teknolojik cihazlarla yapıyoruz. Tesisat ekibimiz deneyimli ve cihazların kullanılması konusunda eğitimler almış kişilerden oluşuyor.

Adalar su kaçağı bulma Yılların deneyimine sahip profesyonel ekiplerimiz su kaçağı tespiti ve tamiri, tuvalet ve lavabo tıkanıklığı açma, petek temizliği gibi hizmetlerimizde yeni nesil sistemler kullanarak ev ve iş yerinizi inşaat alanına dönüştürmeden probleme akılcı çözümler sunmaktadır. Adalar  Su Kaçağı Bulma ailesi bizlere ulaşabileceğiniz telefon numaramız 0216- 5611995

About

diğer içeriklere de göz atın

sancaktepe-su-kacagi-bulma

Sancaktepe kombi su kaçağı bulma Su Kaçağı

Sancaktepe kombi su kaçağı bulma Sancaktepe kombi su kaçağı tespiti Sancaktepe kombi su kaçağı onarım

Bir Cevap Yazın